KURUMSAL

kurumsal

kaliteli ürünler!..

Efendioğlu Tekstil, BUTTİM (Bursa Uluslararası Tekstil Ticaret Merkezi)’deki showroom’unda siz değerli müşterileri için en kaliteli ürünleri sunmaya devam ediyor. Sektöründe 12 yılı aşkın bir bilgi birikimine ve deneyimine sahip firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ürünleri ulaştırmaktadır.

EFENDİOĞLU TEKSTİL’in üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirdiği ürünler başlıca şöyledir: Şönil goblenler, Simli goblenler, Starlight goblenler, Tütün goblenler, Yarım organze pullu perdeler, Yarım organze pullu tergal perdeler vb.

EFENDİOĞLU TEKSTİL, kumaş üretirken kullandığı hammadeleri yüksek kalitede seçer ve alanında tanınmış firmalardan tedarik eder.

Aksamayan bir iş akışına ve disiplinli bir çalışma sistemi sahip firmamız, satışa sunduğu kumaşları hassas kalite politikalarından geçerirek pazarlama sürecine sokulur ve yurdumuzun dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırılır.

Müşterilerine en iyi hizmeti ve ürünleri sunmayı amaçlayan EFENDİOĞLU, ürünleri ve firması hakkında merak ettiğiniz her konuda size bir telefon kadar yakın..

İLETİŞİM HATTI +90 (224) 211 57 26

Döşemelik ve Perdelikte lider..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>